П`ятниця, 24.05.2019, 15:55
Вітаю Вас Гість | RSS

Линовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 58
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дошка оголошень


Керівникам навчальних закладів, учителям!

ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО 2013/2014 навчального року!

ОНОВЛЕНО!(  здійснено посилання)


http://koroviya.ucoz.ua/news/kerivnikam_navchalnikh_zakladiv_uchiteljam_shho_vikladatimut_u_5_kh_klasakh_u_2013_2014_n_r/2013-07-19-832На допомогу вчителям щодо впровадження

нових Державних стандартів освіти  (здійснено посилання )

Управління освіти Хмельницької міської ради


Про моніторинг якості загальної середньої освіти 2013/14
Згідно наказу МОН №995 від 17 липня 213 року "Деякі питання моніторингу якості загальної середньої освіти", у період з 14 по 25 жовтня 2013 року для учнів 5-х та 10-х класів буде проведено ряд контрольних робіт з окремих предметів згідно графіку. ІІТЗО розроблені рекомендації до проведення моніторингу.
Збірники завдань з кожного навчального предмета складаються з 10 варіантів тестів, які розроблені відповідно до вимог чинних навчальних програм і відрізняються складністю, структурою та формою. Варіанти тестів для виконання їх учнями будуть оголошені о 12.00 напередодні дня, визначеного графіком проведення моніторингу, на веб-сайтах Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua), Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (www.iitzo.gov.ua) і Національної академії педагогічних наук України (www.naps.gov.ua). Якщо моніторинг проводитиметься у понеділок – варіанти будуть оголошені в останній перед цим робочий день (п’ятницю).
Перед початком кожного уроку, на якому проводитиметься моніторинг, учні повинні дати відповіді на запитання анкети, розміщеної у бланку відповідей з відповідного навчального предмета. Час для заповнення анкет не враховується до 45 хвилин, відведених учням для виконання тесту.
Кожен учень виконує один з чотирьох оголошених варіантів тесту і для виконання роботи використовує бланк відповідей із збірника завдань. Окремого зошита (листків) учню для виконання роботи не потрібно. Копіювати бланки відповідей та анкет не дозволяється...

Звіт по кожному класу
Звіт по ЗНЗ Форма входу
Пошук
Календар
Годинник
Корисні програми
Euro Sport

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz